Unipro

Unipro UniStop – Chronometer GROEN

163,35

Unipro UniStop – Chronometer biedt de mogelijkheid om lap- en tussentijden te nemen op maximaal 4 chauffeurs. Gratis heuptas inbegrepen.

🔊 Seizoensstart Actie : Ontvang nu GRATIS Speedwear Motorsport Koffietas twv. € 15 bij orders vanaf €150,00*

Speedwear een goede keuze!

  • Vinkje Top Kwaliteit
  • Vinkje Snelle levering
  • Vinkje Persoonlijk contact
  • Vinkje Personalisatie borduren / bedrukken
  • Vinkje Grote voorraad in winkel /showroom
Veilig betalen
  • Visa Card
  • MasterCard
  • PayPal
  • KBC
  • Bancontact
  • Belfius
  • iDeal
  • And More

Beschrijving

Unipro UniStop – Chronometer

Unipro UniStop – Chronometer is de juiste keuze wanneer u een eenvoudig te gebruiken stopwatch wil gebruiken met de hoge kwaliteit en elegant ontwerp dat standaard bij de Unipro producten komt. U kunt lap- en tussentijden nemen bij maximaal 4 piloten. Gratis heuptas inbegrepen.

  • UniStop kenmerken
  • Tot 4 piloten te timen op de stopwatch
  • Mogelijkheid om data naar PC om te zetten via USB
  • Verschillende talen beschikbaar
  • Snel en gemakkelijk bedienbaar
  • Ingebouwde klok
  • Groot grafisch beeldscherm
  • Visuele indicatie wanneer er een snellere/ tragere tijd gemeten wordt/ slower times door 3 krachtige LED lampjes
  • Berekening van de theoretisch beste tijd
  • Inclusief sleutelriem
Technische kenmerken

Het grafische display maakt het moeiteloos bekijken en analyseren van de ronde- en tussentijden die in de stopwatch zijn opgeslagen.
Het display met 4 grijstinten is goed afleesbaar en ondersteunt verschillende formaten tekst en cijfers.

  • Tijdbereik: 0: 00.00 tot 9: 59.99
  • Resolutie: 0,01 sec.
  • Typische nauwkeurigheid: 20 ppm (0,002%)
  • Communicatie: Bluetooth (BLE) en NFC
  • Voeding: 2 x AAA alkalinebereidingen
  • Levensduur batterij: ~ 150 uur *
  • Geheugen: 5000 ronden en tussentijden gecombineerd – 1 sessie
  • Afmetingen: 68,2 x 130,3 x 24,9 mm – 141 g incl. batterijen
  • Scherm: 144 x 118 px, 4 grijze kleuren, onderaanzicht (6 uur)
  • Achtergrondverlichting: gebruik RGY voor feedback en “wit” voor achtergrondverlichting

* Levensduur batterij: gemeten in stopwatch-modus met nieuwe batterijen zonder achtergrondverlichting. Halveer de levensduur als de achtergrondverlichting is ingesteld op 50%.

Inclusief draagtas.

De UniStop is door Unipro gemaakt. Hierdoor voldoet deze aan dezelfde hoge kwaliteitseisen van de laptimers en de accessoires. Verkrijgbaar in verschillende kleuren in onze webshop!